Wuhan Jetide Biotech Co., Ltd.

Aby poprawić jakość życia za pomocą najlepszych składników.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyChemiczne środki konserwujące

Przeciwdrobnoustrojowy, laurynowy ester etylowy kwasu etylenowego, bezpieczny konserwowany środek spożywczy

Orzecznictwo
dobra jakość Małe peptydy na sprzedaż
dobra jakość Małe peptydy na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Przeciwdrobnoustrojowy, laurynowy ester etylowy kwasu etylenowego, bezpieczny konserwowany środek spożywczy

Chiny Przeciwdrobnoustrojowy, laurynowy ester etylowy kwasu etylenowego, bezpieczny konserwowany środek spożywczy dostawca

Duży Obraz :  Przeciwdrobnoustrojowy, laurynowy ester etylowy kwasu etylenowego, bezpieczny konserwowany środek spożywczy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JASON
Orzecznictwo: Kosher, ISO9001:2008

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 20kgs / drum
Możliwość Supply: 2ton / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Biały proszek / roztwór glicerolu Badania: 85-95%
CAS: 60372-77-2 Nazwa chemiczna: chlorowodorek Larginianu etylo-Nα-dekananoilu

Etyl Lauroyl Arginate HCl 20% roztwór glicerolu, bezpieczne konserwowane mięso konserwanty

Nr CAS: 60372-77-2

Etyl Lauroyl Arginate HCl (LAE) to kationowy środek powierzchniowo czynny o właściwościach przeciwdrobnoustrojowych, który pochodzi z naturalnych bloków budulcowych kwasu laurynowego i L-argininy. We wrześniu 2005 r. LAE został ogólnie uznany za bezpieczny (GRAS) przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) oraz jako środek konserwujący żywność w Europejskim Urzędzie ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) w 2007 r. Ponadto jest to materiał łatwo biodegradowalny o niskiej toksyczności dla organizmów wodnych, nie podrażnia oczu ani skóry na zalecanym poziomie stosowania i nie uczula.

Arginian etylo-lauroilu ma różne nazwy - ester etylowy lauramidu, ester etylowy argininianu laurynowego, LAE, INS nr. 243 i według nazw marek, takich jak Mirenat. ELA jest syntetyczną substancją chemiczną z etanolu, kwasu laurynowego i L-argininy.

Zwykle występuje w postaci proszku i dlatego może być dość trudny do zastosowania w przetwórstwie żywności. Aby ułatwić aplikację, możemy również rozcieńczyć ją za pomocą rozpuszczalników o jakości spożywczej, takich jak glicerol.

Arginian lauroilu etylowego działa głównie w celu rozbicia błony szkodliwych bakterii, grzybów i pleśni. Kiedy to nastąpi, komórki patogenu giną. Substancja chemiczna jest stosowana nie tylko jako środek konserwujący mięso i ryby. Stosuje się go również w zupach, nadzieniach do ciast, sosach, dipach, keczupach, produktach serowarskich i napojach bezalkoholowych. Chociaż został zakazany w Unii Europejskiej, etylo-lauroil arginian jest klasyfikowany jako ogólnie uznany za bezpieczny (GRAS) w USA. Nowa Zelandia i Australia również zatwierdziły substancję chemiczną jako bezpieczną w użyciu jako środek konserwujący.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Jetide Biotech Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: fan

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)