Wuhan Jetide Biotech Co., Ltd.

Aby poprawić jakość życia za pomocą najlepszych składników.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wuhan Jetide Biotech Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
dobra jakość Małe peptydy na sprzedaż
dobra jakość Małe peptydy na sprzedaż
Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7

 • Linia produkcyjna
  Hubei Huntide Biotech Co., Ltd, jest spółką w pełni zależną od Wuhan Jetide Biotech Co., Ltd, założonej w 2012 roku, o powierzchni 72 000 metrów kwadratowych.

  Dążymy do tego, aby stać się najbardziej niezawodną marką w branży farmaceutycznej i Nutraceutycznej, wyróżniając się w produkcji najwyższej jakości dipeptydów zgodnie z międzynarodowymi standardami.

 • OEM / ODM
 • R
  Nasze centrum badawczo-rozwojowe znajduje się na 4. piętrze nr 1 budynku nauczycielskiego Wuhan Software Engineering Vocational College, o powierzchni 600 metrów kwadratowych, w tym 3 laboratoria syntetyczne, laboratorium analityczne i laboratorium pilotażowe, badania i rozwój, kontrola jakości i pilot produkcja skali.

  Badania i rozwój są częścią naszej strategii, która ma stać się zintegrowaną branżą farmaceutyczną i odżywczą.

  Sala analityczna jest wyposażona w trzy wysokowydajne analizatory fazy ciekłej wykonane w kraju, jeden importowany wysokosprawny analizator fazy ciekłej, chromatograf gazowy (z przestrzenią nad powierzchnią), a także wagosuszarkę, analizator temperatury topnienia, polarymetr, pehametr i muffler Furnace, analiza elektronicznego sprzętu do równej analizy, całkowita inwestycja w wysokości prawie 1 miliona. Laboratorium syntezy wyposażone jest w ponad 20 mieszadeł magnetycznych, ponad 20 mechanicznych mieszadeł, 10 niskotemperaturowych kąpieli reakcyjnych, 1 wysokociśnieniowy kocioł reakcyjny, 8 wyparek obrotowych i różne urządzenia doświadczalne, takie jak pompy olejowe, lodówki i piekarniki. Laboratorium pilotażowe jest wyposażone w dwa zestawy urządzeń do reakcji wysokiej i niskiej temperatury, trzy wyparki obrotowe, jeden wysokotemperaturowy kocioł reakcyjny, dwa niskotemperaturowe kotły reakcyjne, dwa kotły ekstrakcyjne i pomocniczą pompę próżniową, laboratorium syntezy i test pilotażowy. Łącznie ponad 600 000 urządzeń zostało zainwestowanych w laboratorium syntetyczne i laboratorium pilotażowe.

  Nasz naukowiec z Cheif: Jason Li

  Bachelor of Chemistry of Peking University, Ph.D. z Uniwersytetu Simona Frasera w Kanadzie, kolejno zasiadając jako prezes Canadian Wealth Company, dyrektor Departamentu Farmaceutycznego Kanadyjskiego Laboratorium PL, Wybrany w Dolinie Optic "Projekt Talentu 3551", zdobył nagrodę "Innowacyjne Talenty w Wuhan", "Mistrz Umiejętności Chutian" w Wuhan oraz "Program stu talentów" w prowincji Hubei.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Jetide Biotech Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Kiko Fan

Tel: 86-27-8778-1035

Faks: 86-27-8778-1036

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)